רוצה שאנחנו נכין תוכנית שיווקית שתכפיל, תשלש או אפילו תרבע את הרווחים בעסק שלך?

ייעוץ עסקי ושיווקי

 
יש לך אפשרות לעבור אבחון של הפעילות השיווקית בעסק שלך ולקבל תוכנית פעולה מומלצת שתאפשר לך להגדיל את הרווחים בעסק.

בכל שנה אנחנו עובדים באופן אישי עם מספר מצומצם של בעלי עסקים כדי להביא להם מבול של רווחים ולהגדיל בצורה דרמטית את ההכנסות שלהם בזמן קצר.

אם את/ה רוצה להיות אחד מהם, כך שנעבוד איתך אחד על אחד בעסק שלך כדי להכפיל, לשלש או אפילו לרבע את הרווחים שלך בשנה הקרובה, עוד מעט אראה לך כיצד זה יכול לקרות.
 

הנה מה שאתה הולך לקבל

אנו נבחן את מה שקורה היום בעסק שלך, נראה לך את "החורים" שבגללם אתה מאבד כסף, לקוחות והכנסות בלי שאתה יודע על זה, ונציג לך שורה של פעולות שיווקיות שעליך לעשות כדי להגדיל בצורה מהירה את הרווחים שלך.

לא משנה אם העסק שלך פעיל כבר הרבה זמן או שאתה רק בתחילת הדרך.

אתה תקבל מאתנו מבט כולל ומעמיק על כל אספקט של שיווק בעסק שלך ותשובות על כל השאלות שיהיו לך. למעשה, נראה לך את הצעדים המדוייקים שאתה יכול לעשות כבר עכשיו, כדי שהעסק שלך יתחיל לייצר הרבה יותר כסף.

 

אנו נבדוק כיצד מיושמים בעסק שלך הדברים הבאים ונסביר לך כיצד אפשר להביא אותם לרמה חדשה לגמרי:

אסטרטגיית פרסום וחשיפה לקהל היעד.
שימוש בשיטות לגיוס לקוחות.
מערכת מכירות ללקוחות חדשים.
מערכת מכירות ללקוחות חוזרים וקיימים.
שימוש בשיטות שיווק מפה לאוזן.
שמירה על קשר עם כל מי שאי פעם נתקל בעסק שלך.
קו מוצרים שמגדיל רווחים.
תמחור – קביעת מחירים נבונה למוצרים והשירותים שלך.
משפך שיווקי ממיר.
תכנים שיווקיים וקופירייטינג.
רווחיות של מהלכים שיווקיים.
ועוד…

הדבר הראשון שנעשה בפגישה שלנו, הוא לעזור לך לבנות תוכנית אסטרטגית שתכניס כסף מיידי לכיס שלך. ממש דברים שאת/ה יכול/ה לעשות כבר בימים הקרובים ולקבל תוצאות.

לאחר מכן יקרה אחד משלושת הדברים הבאים:

  1. התוכנית תמצא חן בעינייך ותחליט/י להוציא אותה אל הפועל בצורה עצמאית. במקרה כזה נאחל לך המון הצלחה ונבקש ממך לשמור על קשר ולספר לנו בעתיד איך הולך.
  2. את/ה תאהב/י את התוכנית ותבקש/י להפוך ללקוח/ה שלנו, כדי שהצוות שלנו אישית, יעזור לך להוציא את התוכנית אל הפועל ולמקסם את הרווחים ממנה כמה שיותר מהר.
  3. במקרה בלתי סביר וחסר תקדים, את/ה תרגיש/י שבזבזת את זמנך איתנו. אם זה המצב, כדי לפצות אותך, ניתן לך במתנה 2 מתוך הספרים שלנו (לבחירתך) על שיווק.

    (זה עוד אף פעם לא קרה, אבל אני רוצה לתת לך ביטחון שבכל מקרה זמנך לא יבוזבז לשווא. הזמן שלך זה הדבר הכי יקר ואני מכבד את זה.)

הנה איך התהליך עובד:

לפני הפגישה נבקש ממך לענות על מספר שאלות שיעזרו לנו להבין את העסק שלך טוב יותר מראש, כדי שלא נבזבז על זה זמן בפגישה ונהיה ממוקדים בפעולות שצריך לעשות ולא בבירור פרטים ראשוניים.

לאחר שנקבל ממך את התשובות לשאלות שנעביר לך, ניצור איתך קשר ונקבע זמן לפגישה. הפגישה תהיה באורך של כשעה וחצי עד שעתיים, וזה הזמן שבו נעשה את העבודה האמתית והחשובה ביותר לעסק שלך!

במהלך הפגישה נענה על כל השאלות שלך ונציג לך המלצות לצעדים מדוייקים ומתכוני פעולה לביצוע בעסק שלך, שתוכל להתחיל ליישם במיידי ולקבל תוצאות.
 
כמה זה עולה?
– עלות פגישת הייעוץ הינה 9,750 ש"ח לא כולל מע"מ.
– נוכל לקיים את הפגישה פנים מול פנים (באזור גוש דן) או דרך האינטרנט.
 
אני מאמין במחיר הוגן.

זה אומר שאני מצפה שאתה תקבל הרבה יותר ממה שאתה משלם לי, לאחר שתיישם את ההמלצות שתקבל בפגישה. המטרה שלי שההשקעה שלך בפגישה הזו, תתגמד ביחס לרווחים שתוכל לייצר בזכות ההנחיות, הרעיונות והצעדים לביצוע שתקבל מאתנו.

במילים אחרות, אני מצפה שאתה תרוויח לפחות סכום גבוה פי-10 בחודשים הקרובים, ותצא מהפגישה כאשר אתה יודע בוודאות שאתה הולך להיות מתוגמל כראוי.

לתחילת התהליך ולהזמנת פגישת הייעוץ מלא את הטופס הבא:


רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה העסקית שלך ולהגדיל את הרווחים?

מלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות: